Bekerstunt VV Egmond tegen ODIN’59
Bekijk hier de samenvatting
Gepubliceerd: 19 december 2024
VV Egmond (zon) heeft het jaar uitstekend afgesloten. Voor de districtsbeker won de equipe van trainer Wouter Blokdijk met 2 – 4 van ODIN’59. De ploeg uit Heemskerk, onder leiding van coach Arjan de Zeeuw, speelt twee niveaus hoger dan de Egmonders.
Dat het een doelpuntrijk duel zou worden was voor de rust nog niet zichtbaar. Beide teams kregen weliswaar kansen en mogelijkheden maar deze werd bereikt met een 0 – 0 stand.
De druilerige avond met veel wind en regen kwam in het tweede bedrijf op gang. Egmond verdediger Pim Belleman werkte, na een kwartier spelen, ongelukkig de bal in eigen doel; 1 – 0. De bezoekers antwoorden door een treffer van Tay Tervoort; 1 – 1. Met de vreugde van deze gelijkmaker was het overigens snel gedaan. ODIN maakte in dezelfde minuut de 2 – 1. Weer moesten de gasten in de achtervolging en weer was Tay Tervoort de doelpuntenmaker; 2 -2. Tervoort speelt tot dusver een ongelukkig seizoen en moest het de laatste tijd, na een aantal blessures en een vakantie, doen met invalbeurten.
ODIN zette vervolgens aan om de winst binnen te halen. Het doelpunt viel zoals vaker gebeurt in de slotfase aan de andere kant. Rechtsbuiten Jordin Koel was hier verantwoordelijk voor; 2 -3. In de allerlaatste aanval van de wedstrijd scoorde Egmond nogmaals. Jordin Koel brak opnieuw uit en bracht ‘man of the match’ Tay Tervoort in stelling. De intikker was wel aan de rappe linksbuiten besteed; 2 – 4. Scheidsrechter van Pinxteren vond het welletjes en liet niet meer aftrappen.
Onze correspondent over de wedstrijd: ‘Het hele team speelde de laatste wedstrijd van 2024 zeer goed op het kunstgrasveld van het twee klassen hoger spelende ODIN en pakte een verdiende overwinning. Jeffrey Klijbroek speelde heel gedreven. Hij heeft een positief verleden bij ODIN (de seizoenen 16/17, 17/18 en 18/19) en wilde zijn nog steeds aanwezige klasse laten zien. Het wachten is nu op de loting voor de volgende tegenstander in de bekercompetitie’.
Overzicht uitslagen Zondag 1
Woensdag 18 december: Odin ’59 – VV Egmond 1 (beker) werd 2 – 4
Zondag 8 december: Westfriezen – VV Egmond 1 werd 4 – 4
Zondag 1 december: VV Egmond 1 – DSOV werd 3 – 1
Zondag 24 november: FC Uitgeest 1 – VV Egmond 1 werd 4 – 2
Zondag 17 november: VV Egmond 1 – Fortuna Wormerveer werd 6 – 2
Zondag 10 november: Flevo 1 – VV Egmond 1 werd 2 – 4
Zondag 3 november: Meervogels ’31 1 – VV Egmond 1 werd 0 – 5
Zondag 27 oktober: VV Egmond 1 – Strandvogels 1 werd 8 – 2 (beker)
Zondag 20 oktober: VV Egmond 1 – Limmen 1 werd 0 – 1
Zondag 13 oktober: KFC 1 – VV Egmond 1 werd 2 – 1
Zondag 6 oktober: VV Egmond 1 – LSVV 1 werd 3 – 0
Zondag 29 september IVV – VV Egmond 1 werd 2 – 1
Zondag 22 september VV Egmond 1 tegen JVC 1 werd 3 – 4
Het programma van VV Egmond 1 (zon)
Zaterdag 4 januari om 14.00 uur: Nieuwjaarswedstrijd op de Hogedijk
Zondag 19 januari om 14.00 uur: SVA – VV Egmond 1
Zondag 26 januari om 14.00 uur: VV Egmond 1 – Always Forward (op de Hogedijk)
Overzicht uitslagen Zaterdag 1
Zaterdag 7 december: Vrone 1 – VV Egmond 1 werd 1 – 1
Zaterdag 30 november: VV Egmond 1 – ZVC’22 1 werd 1 – 0
Zaterdag 23 november: Westzaan 1 – VV Egmond 1 werd 1 – 1
Zaterdag 16 november VV Egmond 1 – TOB 1 werd 3 – 3
Zaterdag 9 november: Jong Hercules 1 – VV Egmond 1 werd 2 – 0
Zaterdag 2 november: Alcmaria Victrix 1 – VV Egmond 1 werd 3 – 1
Zaterdag 19 oktober: VV Egmond 1 – Sporting Adrichem 1 werd 2 – 3
Zaterdag 12 oktober: SV Marken 1 – VV Egmond 1 werd 7 – 0
Zaterdag 5 oktober: VV Egmond 1 – ADO’20 1 werd 4 – 0
Zaterdag 28 september: OFC 1 – VV Egmond 1 werd 3 – 1
Zaterdag 21 september: VV Egmond 1 – Kolping Boys 1 werd 3 – 1
Het programma voor Zaterdag 1 ziet er als volgt uit:
Zaterdag 4 januari om 14.00 uur: Nieuwjaarswedstrijd op de Hogedijk
Zaterdag 18 januari om 14.30 uur: SVW’27 1 – VV Egmond 1
Zaterdag 25 januari om 14.30 uur: VV Egmond 1 – DZS 1 (op de Kwekerij)
Klik op één van de afbeeldingen voor een vergroting.