Brons voor Zuivelhoeve by Kaashuis Tromp Egmond aan de Hoef bij Nationale Competitie Foodspecialiteitenwinkel 2023
Prestatie van formaat
Gepubliceerd: 16 juni 2023
Zuivelhoeve by Kaashuis Tromp uit Egmond aan den Hoef wint brons bij de Nationale Competitie Foodspecialiteitenwinkel 2023. Ondernemer Luuk Koopman is beretrots top zijn team. Wekenlang hebben gepassioneerde ondernemers uit heel Nederland hun liefde voor eten en vakmanschap in de strijd gegooid tijdens de Nationale Competitie Foodspecialiteiten 2023. De winnaars van deze zenuwslopende competitie werden gisteravond bekend gemaakt tijdens een viering van het 25-jarig bestaan van de Certificering.
Competitie
Tijdens de competitie strijden winkels voor een titel in de volgende categorieën:
• Nederlands Beste Foodspecialiteitenwinkel
• Nederlands Beste Foodspecialist Kaas van de Boerderij
• Nederlands Beste Foodspecialist Noten
Egmond aan den Hoef
De Zuivelhoeve in Egmond aan den Hoef is al een populaire plek voor noten, maar staat nu – terecht – op een podium voor heel Nederland. Wat de noten van de Zuivelhoeve in Egmond aan de Hoef zo bijzonder maakt? Eigenaar Luuk Koopman : ‘Onze winkel biedt een breed en diep assortiment, waarbij kwaliteit centraal staat. Onze noten worden vers gebrand, gekruid, gemengd en ingepakt door ons hardwerkende team en we doen er alles aan om onze producten te blijven perfectioneren.’
Naast deze 3e plaats in de categorie Noten, werden in de overige categorieën net geen podiumplaats behaald, bij de boerderijkazen werd de 5e plek bemachtigd. De hoofdcategorie Nederlands Beste Foodspecialist werd een 6e Plek bereikt. Luuk: ‘In alle 3 de categorieën hoog scoren betekent dat mijn winkel tot de beste van Nederland behoort. Deze prijs is dan ook een groot compliment voor het team! Zonder hen zou dit immers nooit gelukt zijn.’
Elke ondernemer werd nauwkeurig beoordeeld op visie, onderscheidend vermogen, assortiment, productkennis & hygiëne. Met de competitie uit het hele land is dat nogal een zware taak.
Na een zenuwslopende avond, geleid door Gaston Starreveld, was het oordeel 5 juni eindelijk gevestigd: de Zuivelhoeve Egmond aan de Hoef behaalde brons binnen de categorie ‘Beste Foodspecialist Noten 2023’.
Diane Roerink, oprichtster van Zuivelhoeve Winkelbedrijven: ‘Wij zijn ontzettend trots dat Zuivelhoeve by Kaashuis Tromp uit Egmond den derde plek heeft behaald bij de competitie Beste Foodspecialist Noten 2023. Na een intensieve verbouwing van zijn winkel is het voor Luuk (ondernemer bij Zuivelhoeve Egmond aan de Hoef) en zijn team een kroon op hun inzet en vakmanschap!’
Foto: Links op de foto Luuk Koopman van Zuivelhoeve by Kaashuis Tromp
Klik op één van de afbeeldingen voor een vergroting.