Fjoertoer Egmond 2023 uitverkocht!
Lichtspektakel trekt 16.000 wandelaars naar Egmond
Gepubliceerd: 27 oktober 2023
Het is eigenlijk geen verrassing meer: Fjoertoer Egmond 2023 is volledig uitverkocht. Een klein aantal kaarten is nog verkrijgbaar voor de 12, 16 en 20 kilometer via arrangementen met Hotel Zuiderduin. In totaal staan straks op 24 en 25 november zo’n 16.000 wandelaars aan de start.
Kun je op het laatste moment niet meedoen of ben je nog op zoek naar een startbewijs voor de Fjoertoer Egmond? Ga dan naar de site van lechampion.nl. Of klik HIER en plaats onder het bericht over de uitverkochte Fjoertoer jouw oproep. Ben jij verhinderd vanwege een blessure, maar vind je het wel leuk om de sfeer van het evenement te proeven? Meld je dan aan als vrijwilliger.
Stempelkaart overdragen
Heb je iemand gevonden die jouw stempelkaart wil overnemen of die juist voor jou een stempelkaart in de aanbieding heeft, dan kun je tot donderdag 23 november 23.59 uur de stempelkaart op een andere naam zetten (dit kan alleen online).
Let op: de Fjoertoer Egmond faciliteert een startbewijs vraag & aanbod pagina. Het verkopen en/of kopen van een startbewijs is op eigen risico.
Op vrijdag 24 en zaterdag 25 november 2023 maken de wandelaars een sprookjesactige wandeltocht door de Egmonden en Heiloo tijdens de Fairytale Fjoertoer. Achter alle kunstwerken en verrassende acts die je onderweg tegenkomt zit een verhaal. Een voorproefje: Tijdens de 9e editie van de Fjoertoer Egmond kom je het kunstcollectief CAKtwo tegen.
Onder de naam CAKtwo werken Marina Pronk, Berend Wijers en Fred Boon samen aan het extreem uitvergroten van objecten. Marina: ”We zijn alle drie beeldhouwers en in de overtuiging dat het beste resultaat ontstaat door, voorbij het eigen ego, heel goed naar elkaar te luisteren, werken we minimaal 2 dagen per week gedreven aan onze installaties.”
Als kunstenaarscollectief vinden zij het super leuk om hun installaties, in de wintermaanden, om te vormen tot lichtinstallaties. Komende editie van de Fjoertoer doen ze dan alweer voor de 7e keer mee.
Voor de Fjoertoer Egmond creëren ze een spiksplinter nieuwe lichtact. Naast deze act kun je ook genieten van kunstwerken die vorige edities getoond zijn. Deze komen op een andere locatie te staan met een iets andere sfeer.
Bron: lechampion.nl
Klik op één van de afbeeldingen voor een vergroting.