Het Egmondse veldvoetbal deze week
Benauwde winst voor Zeevogels. Dik verlies voor Egmondia en Adelbert
Gepubliceerd: 23 mei 2022
Sint Adelbert verloor op zaterdag 21 mei in Beemster met maar liefst 9 – 0. De ploeg uit Egmond-Binnen snakt naar het einde van de competitie maar moet nog twee keer in actie komen. Adelbert speelt op zaterdag 28 mei thuis tegen Schagen United. Deze ontmoeting begint om 14.30 uur.
Ook een andere Egmondse club verloor op zondag 22 mei met 0 – 9. Op de lange Plas was Meervogels te sterk voor Egmondia. Met nog twee ontmoetingen in het verschiet is alleen Hollandia T voor de Derpers nog te achterhalen om zo de nacompetitie te ontlopen. Op zondag 29 mei reist het blauw-witte gezelschap af naar Limmen. De aftrap is daar om 14.30 uur.
Zeevogels had in de eerste helft geen kind aan Sporting S. De 3 – 0 voorsprong bij rust was dan ook niet vreemd. Na de pauze lieten de Hoevers de mogelijkheden onbenut en scoorden de bezoekers uit het niets twee doelpunten. Zo werd het toch nog spannend op Sportpark Hogedijk: 3 – 2.
Omdat concurrent De Meteoor verloor van Alkmaarsche Boys staan de Hoevers nu 6 punten voor met nog twee duels te gaan. Eén punt halen is dus voldoende voor het kampioenschap. De withemden gaan op zondag 29 mei naar Oosthuizen om dit te bewerkstelligen. Getuige hiervan zijn? De aftrap is om 14.30 uur.
Actuele standen van Sint Adelbert, Egmondia en Zeevogels bekijken? Zie de onderstaande afbeeldingen.
Egmondia 1 of Zeevogels 1 volgen? Radio 80 besteedt iedere zondagmiddag aandacht aan lokale sporten. Zo doen radiomakers live verslag van lokale voetbalwedstrijden. Zondagsport 80 is iedere zondag te horen tussen 14.00 en 17.00 uur. Radio 80, 105.9 FM, kabel 96.5, internet: www.rtv80.nl (klik op ‘Radio’ en ‘Luister live’). De programma’s zijn in het hele Ziggo-gebied ook via TV80 te horen.
Klik op één van de afbeeldingen voor een vergroting.