Woensdag gaat de zomerbraderie van start
Op de Zomerbraderie van Egmond aan Zee is steeds meer te doen
Gepubliceerd: 31 mei 2024
De Zomerbraderie van Egmond aan Zee transformeert al jaren steeds meer in een wekelijks familie-evenement, vol met activiteiten, theater en live muziek. Al in februari kon er geen marktkraam meer bij. Alle plekken voor marktlieden waren al vergeven, want er is namelijk veel meer ruimte op de Zomerbraderie gemaakt voor andere activiteiten.
De Zomerbraderie, die elke week plaatsvindt op de woensdag, biedt meer dan alleen de traditionele marktkramen & foodtrucks. Bezoekers kunnen genieten van straattheater tot live muziek van getalenteerde straatmuzikanten. Acrobaten openen op het Burgemeester Eymaplein op 5 juni om 18.30 uur de eerste Zomerbraderie en in de opvolgende woensdagen zullen ook andere artiesten het publiek verbazen met hun kunsten. Kinderen kunnen zich uitleven met activiteiten zoals een mega visspel, bungy trampoline, springkussen en oud Hollandse spelletjes. Ook kun je met de lokale brandweer spuiten en wordt er op 19 juni en 14 augustus een uitdagende 6-kamp georganiseerd waar vrienden en familie hun krachten kunnen meten.
Naar verwachting zal in augustus de Zomerbraderie zich verder uitbreiden met een gigantisch reuzenrad dat een panoramisch uitzicht over het kustdorpje biedt. De organiserende lokale ondernemers willen op deze manier van de Zomerbraderie verder ontwikkelen in een uniek dagje uit met het hele gezin.
Voor meer informatie over data en tijden van de zomerbraderie, bezoek www.egmond.nl/zomerbraderie
Foto’s (Rob Glas): De opening van het ‘braderieseizoen’ vond vorig jaar plaats bij stralend mooi zomerweer.
Klik op één van de afbeeldingen voor een vergroting.