Wil jij bugel, trompet of slagwerk spelen?
Dan is Muziekvereniging Eensgezindheid op zoek naar jou!
Gepubliceerd: 17 januari 2025
Muziekvereniging Eensgezindheid uit Egmond-Binnen zoekt bugel-, trompet- en slagwerk muzikanten.
Zij schrijven: Is jouw goede voornemen voor 2025 om meer (of weer) muziek te maken? Wacht dan niet langer en kom bij onze fanfare Eensgezindheid in Egmond-Binnen.
Alle instrumenten uit de fanfare bezetting zijn welkom, maar in het bijzonder zijn we op zoek naar bugelisten (waaronder 1ste bugel!), trompettisten en slagwerkers. Want zeg nou zelf, dat ziet er toch gezellig uit. Wij zijn een vereniging waarbij gezelligheid en mooie prestaties neerzetten hand in hand gaan. Jaarlijks terugkomende evenementen zijn onder andere ons voorjaarsconcert (vaak een dubbelconcert), solistenfestival, buitenconcert in de Abdijtuin, najaarsconcert met ieder jaar een spetterend thema of samenwerking (Beste zangers, Maestro, concert met dans) en het muziekkamp. Ook vinden we het leuk om op festivals te spelen en gaan we eens in de paar jaar op concours.
Klinkt dit jou nou als muziek in de oren? Kom dan eens vrijblijvend mee repeteren op de donderdagavond! Stuur bij interesse een mail naar: [email protected] en laat weten welk instrument je speelt. Dan ligt de muziek voor je klaar. Mocht je niet beschikken over een instrument, dat is geen probleem: voor alle (aspirant)leden hebben wij een instrument in bruikleen.
Tekst en afbeelding: Aangeleverd